РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ
Умовна одиниця на сьогодні: € = 0.00 UAH $ = 0.00 UAH
 
+38 050 317-82-92
+38 066 430-39-51
+38 050 317-88-77
Об'ємні букви

ОБ'ЄМНІ ЛІТЕРИ - один з найефективніших і універсальних видів зовнішньої реклами. Якісно виготовлені, різноманітні за кольором і формою, вони незмінно привертають увагу. Широкий спектр матеріалів, типів підсвічування і технологій виготовлення дозволяють виготовити практично будь-яку рекламну конструкцію із застосуванням об'ємних букв, а в поєднанні з іншими видами зовнішньої реклами - втілити в життя творчу фантазію дизайнера, створити неповторний індивідуальний стиль.

Існує кілька основних видів виготовлення літер:

несвітлові плоскі або об'ємні букви - виготовляються з пластика ПВХ або акрилового скла: можуть бути плоскими і мати товщину від 1 до 10мм або об'ємними і мати глибину до 100мм (в залежності від висоти букв). Найчастіше такі літери встановлюються за допомогою дистанційних тримачів.

світлові об'ємні букви з внутрішньою підсвіткою. Найбільш поширений вид. За своєю суттю вони являють собою світловий короб складної форми. Лицьова частина таких букв виготовляється з акрилового скла з нанесенням вінілової плівки з ефектом розсіювання світла. Задня частина букв зазвичай виготовляється з пластику ПВХ. Для внутрішнього підсвічування об'ємних букв застосовуються: люмінісцентні енергозберігаючі лампи, неонові трубки та світлодіодні модулі, що уможливлює організацію різних світлодинамічних ефектів.

об'ємні букви з ефектом "контражур". Лицьові та торцеві частини таких букв виготовляються з ПВХ. Задня стінка літер виготовляється з прозорого оргскла. Всередині букв встановлюються світлодіоди. Такі букви монтуються на стіну за допомогою дистанційних тримачів і в нічний час навколо букви утворюється своєрідний і дуже ефектний ореол, так званий "контражур".

Варто зауважити, що наведені тут приклади виготовлення об'ємних букв і знаків є лише "базовими". Комбінування різних способів і технологій допомагає реалізовувати будь-які фантазії замовника.

объемные буквы в Ужгороде  
  

Нам довіряють

Всі замовлення для нас Ви можете виконати в режимі он-лайн через наш сайт printcentrok.com.ua

© Рекламна агенція «ОКЕЙ» Всі права захищені
Designed by DXLab