РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ
Умовна одиниця на сьогодні: € = 0.00 UAH $ = 0.00 UAH
 
+38 050 317-82-92
+38 066 430-39-51
+38 050 317-88-77
Світлові бокси

Світлові вивіски, світлові короба (лайт-бокси) також є одним з поширених видів зовнішньої реклами. За допомогою них створюэється привабливий зовнішній вигляд будівлі вдень, а вночі вони слугують самостійним декоративним елементом, привертаючи увагу прохожих.

При виготовленні лайт-боксів використовуються сучасні рекламні матеріали (пластики і світлотехнічне обладгнанння). Лицьова сторона світлової вивіски виготовляється з акрилу, на який за допомогою самоклеючої плівки наноситься малюнок (методом аплікації або плівка з повноколірним друком). При цьому використовуються особливі види плівок, що забезпечують природню передачу кольорів при підсвічуванні з середини, а також є стійкими до різного роду зовнішніх впливів. Вивіска на протязі довгого часу не вицвітає, не тріскає, не руйнується під впливом високої температури (при роботі люмінесцентні лампи в середи вивіски виділяють велику кількість тепла).

Як правило в якості джеле світла використовуються люмінесцентні лампи. Це є більш дешевим рішенням. Але при значній площі робочої поверхні їх використанння може бути недоцільним. Вони будуть споживати велику кількість електроенергії, і експлуатація вивіски (при економії на виготовленні лайт-бокса) стає нерентабельною. В такому випадку викорустовуються більш сучасні і економічні світлотехнічні прилади.

Лайт-бокси можуть бути:
• односторонніми;
• двосторонніми.

Односторонні кріпляться до стіни безпосередньо або за допомогою металевого каркасу. Двосторонні кріпляться за допомогою металевого каркасу.

     

Нам довіряють

Всі замовлення для нас Ви можете виконати в режимі он-лайн через наш сайт printcentrok.com.ua

© Рекламна агенція «ОКЕЙ» Всі права захищені
Designed by DXLab