РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ
Умовна одиниця на сьогодні: € = 43.70 UAH $ = 40.30 UAH
 
+38 050 317-82-92
+38 066 430-39-51
+38 050 317-88-77
Неон

Неонова реклама - найефективніший вид зовнішньої світлової реклами. Неонова реклама популярна у всіх країнах світу. Як правило, неон або, точніше, скляні трубки, наповнені неоном або аргоном, використовуються у поєднанні з вивіскою або з буквою, що робить світлову рекламу більш помітною, ефектною і ефективною.

      
  

Неонова реклама поширена так само широко, як світловий короб і двосторонній світловий короб, але даний вид світлової реклами, реалізований на неонових матеріалах, більш надійний.

Для виробництва неонових виробів наша компанія використовує сировину американської компанії EGL - це неонові трубки (колірна гамма - 52 кольорів і відтінку), електроди та комплектуючі, високовольтний кабель. Неонова реклама підключається з використанням тільки якісних трансформаторів італійської компанії Siet та американської Ventex.

Виготовлення неонових ламп будь-якої складності, послуги щодо прорахунку конфігурації неонових трубок в об'єктах реклами та інтер'єрі, розрахунок необхідної кількості трансформаторів, електричних навантажень, розробка та виготовлення пристроїв для анімації і цветоделения - це і багато іншого ми раді запропонувати шановному клієнту.

Нам довіряють

Всі замовлення для нас Ви можете виконати в режимі он-лайн через наш сайт printcentrok.com.ua

© Рекламна агенція «ОКЕЙ» Всі права захищені
Designed by DXLab