РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ
Умовна одиниця на сьогодні: € = 0.00 UAH $ = 0.00 UAH
 
+38 050 317-82-92
+38 066 430-39-51
+38 050 317-88-77
3D порізка

Пропонуємо послуги по різці та фрезування різних матеріалів, за виключенням чорних металів, а також гравірування.

Фрезер

Лазер

Ми:
- закупимо матеріал для Вас (при необхідності у ваших постачальників);
- якісно пофрезуем;
- доставимо готові вироби до Вас.

 

 

Перелік виконуваних робіт: 

Розкрій та фігурна різка листових матеріалів. Фрезування масиву деревини, пластика ПВХ, алюмінієвих композитних панелей, оргскла, алюмінію, полікарбонату, ДСП, фанери і т.д. 

Технологічне гравірування листових матеріалів. Фрезування листа спеціальними фрезами на визначену глибину під кутовий загін або загін по радіусу, гравірування технологічних пазів для збірки без профільних конструкцій зовнішньої реклами. 

Гравірування оргскла. Створення рисунка на оргсклі.

Гравірування табличок та бирок. Здобуття зображення на двошаровому пластику (Graflux) та аналогічних матеріалах. Зображення формується за рахунок зняття гравером шару матеріалу одного кольору, під котрим видно шар матеріалу іншого кольору. 

Фігурна різка (фрезування) оргскла. Різка оргскла товщиною до 25 мм 

Фрезерувальні послуги в рекламі

Фрезерування ПВХ - це своєрідна обробка за допомогою обертається фрези. Таку обробку часто використовують у рекламі. За допомогою фрезерування можна виготовити стенди та вивіски будь-яких форм, розміру, нестандартні конструкції, а також об'ємні літери.

У чому ж особливості цього методу? Використовуючи обробку метала , можна досягти максимальної передачі зображення з високою точністю відповідності кресленням, а також велику швидкість розкроювальних робіт і можливість створювати об'ємні конструкції. Також просто і зручно обробляти пластику за допомогою фрезерування.

Фрезерування ПВХ або полівінілхлориду містить в собі фрезерування композитного матеріалу, який часто використовують у зовнішній рекламі. Такий матеріал стійкий до погодних змін, володіє пластикою, і непідвладний до дій міської атмосфери. Завдяки властивостям полівінілхлориду, з цього матеріалу можна виготовити деталі різних форм і розмірів.

Ще однією перевагою фрезерування, є те, що при такій обробці майже відсутня стружка з нижньої сторони. Це скорочує витрати на наступну обробку. Такий процес дуже складний. Він управляється за допомогою комп'ютерної техніки , яка з великою точністю виконує всі дії згідно з кресленнями . Весь процес виконується за допомогою фрезерного верстата. Матеріали для такої роботи можуть бути самими різними: пластик, акрил, пінопласт, дерево, м'які метали, полівінілхлорид та інші. Обробка металу може бути горизонтальною і вертикальною, під різним кутом і різної форми.

Часто послугами фрезерування користуються дизайнери інтер'єрів, такий спосіб обробки дозволяє їм створювати незвичайні деталі інтер'єру. Існує ще один вид фрезерування - це фрезерна гравірування. Вона полягає в нанесенні зображення і рельєфу на поверхню виробу. Це фактично 3dізображеніе. Фрезерну гравіювання використовують при створенні об'ємних логотипів, рельєфних табличок, номерків, жетонів багато іншого. Таке зображення вигідно використовувати в зовнішній рекламі, адже воно незвично і викликає інтерес до вашої компанії та продукції.

Якщо ви вирішили порадувати своїх клієнтів незвичайної вивіскою, то слід звернутися в компанію з фрезеруванні матеріалів. Фахівці допоможуть точно виконати роботу, втілити вашу ідею в реальність.
 

Гравірування деревини. Виконання рисунків на деревині для меблевих виробництв. 

Прорізання символів та узорів в листових матеріалах 

Виготовлення табличок, номерків, покажчиків 

Виготовлення заготовок для об’ємних букв 

 

Нам довіряють

Всі замовлення для нас Ви можете виконати в режимі он-лайн через наш сайт printcentrok.com.ua

© Рекламна агенція «ОКЕЙ» Всі права захищені
Designed by DXLab