РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ
Умовна одиниця на сьогодні: € = 0.00 UAH $ = 0.00 UAH
 
+38 050 317-82-92
+38 066 430-39-51
+38 050 317-88-77
Вивіски фасадні

Фасадні вивіски поділяються на: 

- cвітлові вивіски, вивіски з підсвіткою призначені для того, щоб у будь-яку пору доби ми могли точно побачити те, що на ній зображено. Для цього використовується внутрішня підсвітка (люмінісцентні лампи) і зовнішня підсвітка прожектором чи світильником (лампи розжарювання, галогенні чи металогалогенні). Світлові вивіски діляться на: світлові короби (лайтбокси) та на об'ємні вивіски. Світлові короби (лайтбокси) - це збірна конструкція, що має плоску поверхню, під якою знаходяться лампи. Матеріал поверхні може бути представлений спеціальним світлорозсіюючим пластиком чи банерною тканиною. Вивіски та світлові короби бувають двосторонніми і можуть мати різноманітну геометричну форму. Вони є найдемократичнішим видом зовнішньої реклами, доступні в ціні і гарно виглядають. 

- несвітлові вивіски (відсутня внутрішня підсвітка), використовують як інформаційні вивіски, які несуть таку інформацію як: назва компанії, фірмовий стиль, що виражається в зображенні торгової марки чи логотипу, інформацію про вид діяльності фірми, графік роботи та місце розташування підприємства. 

- неонові вивіски - констукція цих вивісок включає в себе скляні трубки, що наповнені інертним газом (аргоном, неоном), що світиться від електротону. Неонові вивіски виготовити нелегко. Фасадні вивіски, які виготовляють з використаннням неону, як правило, пов'язані з яскравим візуальнім ефектом і довготривалим терміном експлуатації, що досягає 40 років при належному користуванні.

   
   

Нам довіряють

Всі замовлення для нас Ви можете виконати в режимі он-лайн через наш сайт printcentrok.com.ua

© Рекламна агенція «ОКЕЙ» Всі права захищені
Designed by DXLab