РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ
Умовна одиниця на сьогодні: € = 0.00 UAH $ = 0.00 UAH
 
+38 050 317-82-92
+38 066 430-39-51
+38 050 317-88-77
Таблички

Таблички - неодмінний атрибут іміджу для будь-якої компанії, офісу чи організації. Таблички на дверях, покажчики напрямків або просто логотип або девіз (слоган) Вашої компанії - за допомогою таблички Ви не тільки допомагаєте відвідувачам знайти двері, підкреслити серьозность організації, але і робите єдиний стиль свого офісу. Все це не може не позначитися на Вашій фірмі в кращу сторону до Вас буде більше довіри від потенційних клієнтів.
Наше підприємство пропонує широкий перелік послуг з виготовлення табличок.
Ввиготовлиди ених табличок.Виготовлення табличок з лазерним гравіюванням.Таблички з лазерним гравіюванням як по Вашому макету, так і за нашими ескізами. Таблички можуть мати обрамлення за допомогою профілю, бути закріпленими в тримачі (настінному або настільному) - варіантів безліч. Ізготавім таблички як для експлуатації всередині приміщення (офісні таблички) так і поза ним (таблички на будинках або таблички на дверях). Для виготовлення табличок, які піддаються атмосферному впливу (перепад температур, вогкість) використовуються пластики, які мають всі необхідні якості (ROWMARK, інноваційний).


      

Виготовлення табличок з об'ємними літерами.

При виготовленні таблички з об'ємними літерами (так зв. "Ретро-стиль") букви, вирізані лазером, клеяться на поверхню ПВХ-таблички, потім все це фарбується "молотковій" фарбою, а видима під кутом 90 градусів частина букв забарвлюється в золотий або срібний колір.
Виготовлення табличок-номерків.

Номерки зустрічаються в нашому житті повсюдно, без них не можна здати одяг у гардероб в театрі (кінотеатрі) або помістити речі в камеру схову в супермаркеті. Номерки бувають і на дверях, на кріслах і ще в багатьох місцях. Виготовляємо номерки методом лазерного гравіювання по двошаровому пластику, склеюванням двох різнокольорових пластиків, методом "затірки" фарби в одноколірний пластик, інкрустацією, вклеювання об'ємних зображень і багато іншого.

Виготовимо номерки з логотипом, назвою фірми або слоганом з декоративними елементами.

Нам довіряють

Всі замовлення для нас Ви можете виконати в режимі он-лайн через наш сайт printcentrok.com.ua

© Рекламна агенція «ОКЕЙ» Всі права захищені
Designed by DXLab