РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ
Умовна одиниця на сьогодні: € = 0.00 UAH $ = 0.00 UAH
 
+38 050 317-82-92
+38 066 430-39-51
+38 050 317-88-77
Виробництво МАФів під ключ!

Переваги МАФ (мала архітектурна форма), в першу чергу, це невеликі матеріальні витрати і терміни виготовлення. По вашому запиту, ми запропонуємо вам варіанти для металоконструкцій, Виготовлення та монтаж варіантів металевих конструкцій, будівництво малих архітектурних форм та інших архітектурних споруд. 

Також ми пропонуємо облицювання фасадів композитом.
Облицювання фасадів композитом в якості зовнішнього облицювання навісних вентильованих фасадів значно дозволять перетворити й створити неповторний, стильний і естетичний зовнішній вигляд будь-якого будинку та спорудження, при цьому створюючи яскраву нотку соковитості в приїлися сірих відтінках мегаполісу, що, звичайно ж, надає хороше враження на перехожих, потенційних клієнтів і сприяє залученню нової аудиторії. Особливо в умовах клімату Росії який не надто балує нас достатком сонячного світла і жвавістю фарб цілий рік.
Облицювання фасадів композитом - широко застосовується для додання будівлі стильного, естетичного вигляду. Варто відзначити, що для обшивки фасаду композитної панеллю немає необхідності проводити які-небудь додаткові підготовчі роботи з підготовки стін. Це спростить вашу роботу, заощадить кошти.
За допомогою композитної панелі у вас з'явиться маса можливостей реалізації дизайнерських ідей, за рахунок широкого розмаїття колірної гами й фактури.

Композит не робить сильного навантаження на несучі конструкції, фундамент.

 

   

   

Нам довіряють

Всі замовлення для нас Ви можете виконати в режимі он-лайн через наш сайт printcentrok.com.ua

© Рекламна агенція «ОКЕЙ» Всі права захищені
Designed by DXLab